کشف بیش از ۲۷ تن شکر قاچاق در چابهار
کشف بیش از ۲۷ تن شکر قاچاق در چابهار

فرمانده پایگاه دریابانی چابهار گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، دریابانان پایگاه دریابانی چابهار طی عملیاتی موفق شدند از ورود بیش از ۲۷ تن شکر قاچاق به داخل کشور جلوگیری کنند. به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرزبانی، محمد ورمزیار در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه […]

فرمانده پایگاه دریابانی چابهار گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، دریابانان پایگاه دریابانی چابهار طی عملیاتی موفق شدند از ورود بیش از ۲۷ تن شکر قاچاق به داخل کشور جلوگیری کنند.

کشف بیش از 27 تن شکر قاچاق در چابهار

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مرزبانی، محمد ورمزیار در تشریح این خبر گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا، دریابانان پایگاه دریابانی چابهار طی عملیاتی موفق شدند از ورود مقادیر قابل توجهی شکر قاچاق به داخل کشور جلوگیری کنند.

فرمانده پایگاه دریابانی چابهار افزود: دریابانان این فرماندهی با اشراف اطلاعاتی و با تشدید اقدامات کنترلی در مسیرهای احتمالی ورود کالای قاچاق، حین گشت‌زنی در سطح حوزه‌ی استحفاظی به یک دستگاه خودرو تریلی مشکوک شدند که پس از متوقف کردن خودرو و بازرسی اولیه مشخص شد بار خودرو ۲۷ تن و ۲۱۰ کیلوگرم شکر قاچاق بوده است که در همین راستا خودرو تریلی به همراه راننده برای سیر مراحل قانونی به پایگاه دلالت شدند.

ورمزیار با بیان اینکه ارزش ریالی این محموله قاچاق یک میلیارد و ۳۶۰ میلون برآورد شده است خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی کشور انجام قاچاق کالا، نه تنها به اقتصاد ملی و تولید داخلی ضربه می زند بلکه ممکن است امنیت کشور را نیز به خطر بیاندازد که دریابانان این فرماندهی به شدت با این معضل برخورد خواهند کرد.

  • منبع خبر : ارغوان