عذرخواهی‌های تلفنی پذیرفته نشد ، تنها دو روز زمان برای عذرخواهی رسمی و عمومی کاندیدای بویراحمد
عذرخواهی‌های تلفنی پذیرفته نشد ، تنها دو روز زمان برای عذرخواهی رسمی و عمومی کاندیدای بویراحمد

صبح امروز ( شنبه ۲۶ بهمن ماه ۹۸) نادر منتظریان نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا به منطقه مارگون سفر و در آنجا با مردم صحبت و گفت‌وگو کرد. منتظریان با گلایه از برخی رفتارهای غیر اخلاقی در فضای مجازی و تاکید بر فعالیت غیراخلاقی برخی کاتاق فکر برخی کاندیداها گفت : […]

صبح امروز ( شنبه ۲۶ بهمن ماه ۹۸) نادر منتظریان نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه بویراحمد و دنا به منطقه مارگون سفر و در آنجا با مردم صحبت و گفت‌وگو کرد.
منتظریان با گلایه از برخی رفتارهای غیر اخلاقی در فضای مجازی و تاکید بر فعالیت غیراخلاقی برخی کاتاق فکر برخی کاندیداها گفت : آن چیزی که در فضای مجازی توسط اتاق فکر برخی کاندیدا مطرح می‌شود را با شجاعت می گویم دروغ است آن چیزی که مربوط به خودم هست را به خدا واگذار می‌کنم اما آن بخشی که مربوط به نظام است چون توهین به جایگاه حقوقی ماست را اگر تا دو روز دیگر عذرخواهی نکردند علیه آنها اعلام جرم می‌کنم..
نادر منتظریان در جمع مردم مارگون همه کاندیداها را به رعایت اخلاق توصیه کرد و گفت: اساس انتخابات این است که اخلاق در راس باشد به کاندیداهای عزیز  توصیه می‌کنم اتاق فکر را رصد و کانال‌هایی که دارند را مطالعه کنند.
وی با بیان اینکه کارنامه‌ام شفاف است، افزود: عذرخواهی‌های تلفنی را نپذیرفته و نخواهیم پذیرفت باید در همان رسانه و فضایی که این شایعه‌پراکنی ایجاد شده عذرخواهی کنید.
وی تصریح کرد: دوباره تاکید می کنم کاندیدا اتاق فکر خود را رصد کنند اگر تا دو روز آینده عذرخواهی نکردند از طریق دادستانی ابتدا علیه کاندیدا و بعد علیه هوادارنشان اعلام جرم می کنم.