احتمال سقوط بهمن در محورهای مواصلاتی استان البرز / مسافران مراقب ‌ریزش سنگ و رانش کوه باشند
احتمال سقوط بهمن در محورهای مواصلاتی استان البرز / مسافران مراقب ‌ریزش سنگ و رانش کوه باشند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به ورود سامانه بارشی و برف و کولاک ناشی از این سامانه به البرز،گفت:دستگاه‌های اجرایی استان البرز به حالت آماده باش درآمدند. محمدرضا فلاح نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان البرز و تحلیل الگوهای پیش‌یابی حاکی از گذر […]

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به ورود سامانه بارشی و برف و کولاک ناشی از این سامانه به البرز،گفت:دستگاه‌های اجرایی استان البرز به حالت آماده باش درآمدند.

محمدرضا فلاح نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: براساس گزارش اداره کل هواشناسی استان البرز و تحلیل الگوهای پیش‌یابی حاکی از گذر امواج عمیق ناپایدار بارشی و بسیار سرد از امروز  نوزدهم بهمن تا روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن  در استان البرز است.

وی افزود: بر اساس این پیش‌بینی‌ها رگبار، بارش باران و برف، وزش باد شدید و در ارتفاعات  مناطق کوهستانی استان البرز کولاک مورد انتظار است.

مدیرکل مدیریت بحران استان البرز با بیان اینکه با توجه به اثر قابل ملاحظه کاهش دما، تردد جاده‌ای در البرز با مشکل مواجه می‌شود، بیان کرد:‌ احتمال شکستن و افتادن درختان، کاهش محسوس دمای کمیته، احتمال سقوط بهمن در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی، یخبندان، ریزش سنگ و رانش کوه در استان البرز پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل مدیریت بحران‌ با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان البرز به حالت آماده‌باش درآمدند، عنوان کرد:  فرمانداران  به عنوان روسای ستاد مدیریت بحران باید  ضمن حفظ آمادگی تدابیر و تمهیدات لازم   را برای مقابله با هرگونه حوادث احتمالی اتخاذ کنند.

  • منبع خبر : ارغوان